Satiterapie je integrativní psychoterapie, vedoucí k všímavému, uvědomělému prožívání, které je zakotveno v tělesné skutečnosti. Na této bázi potom pacient sám přichází k poznání, které léčí, získává vhled do jader své patologie a odkrývá své sanační možnosti.
V termínu 19. a 20. 10. 2013 se v Brně uskuteční kurz - Intuice. [ více ]
V nakladatelství Albert vyšla kniha Mirka Frýby "Psychologie zvládání života - aplikace metody abhidhamma". Více informací o knize zde.
Mirko Frýba

Krocení démonů

Překonejte vnitřní překážky, využijte skryté síly!

Krocení démonůUmíte otravného vnitřního kritika proměnit v moudrého rádce, vnitřního tyrana v nejvěrnějšího fanouška? Umíte ochočit vnitřní bestii, příšeru či "démona" a využít je pro poznání nových chutí života? Během kurzu budete stopovat vnitřní bytosti, které berou sílu a brání sebenaplnění. Vyzvete je, zkrotíte a využijte jejich sílu! V každém strachu, naštvání, zahanbení, bezmoci nebo méněcennosti můžete nalézt užitečnou životní energii a využít ji pro sebe. Máme pro vás atraktivní přístup, který váš vnitřní konflikt změní v příležitost k růstu! Nebojujte sami se sebou! Staňte se pány svého vnitřního světa! Překonejte vzorce negativního myšlení a objevte postoj, který vám umožní využít celý váš potenciál! Vezměte si moc svobodně se rozhodnout, kam svou sílu investujete!

Dokážete se smířit se svými démony?